Visas kategorijas
EN
Augstas kvalitātes ievērošana un izcils serviss

Sākums> Serviss

DIZAINS UN ATTĪSTĪBA

Dizains un izstrāde

ar 25 + gadu pieredze apkalpo vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē, mūsu dizaina komanda labi apzinās dažādu tirgu un valstu vajadzības, lai nodrošinātu, ka modelis atbilst jūsu tirgus nišai.

Katru gadu mēs ieguldām līdz 10 miljoni pētniecībā un attīstībā, piemēram, jauniem materiāliem, tehnoloģijām un iekārtām. Pagaidām mums ir komanda vairāk nekā 28 dizaineri un ir ieguvuši vairāk nekā 30 tehnoloģiju patentus. Tas ir iemesls, kāpēc mēs varam katru gadu laist klajā 1500 jaunus produktus.

Turklāt, ja jums ir idejas atstarojošam apģērbam, mēs palīdzēsim idejas pārvērst produktos un pielāgot jūsu zīmola stilu.

"Inovācijas ir uzņēmuma nepārtrauktas vitalitātes avots. Mums ir jāpaliek jauninājumiem, lai radītu ilgtspējīgu vērtību saviem klientiem."

— Lock Wu, SFVEST izpilddirektors

OEM / ODM

OEM / ODM

Sazinieties ar SFVEST — mums ir lielākā atstarojošo apģērbu ražošanas jauda.

SFVEST nodrošina augstākās kvalitātes OEM/ODM pakalpojumu, kas palīdz veidot jūsu zīmolu. Mūsu plašais pielāgoto pakalpojumu klāsts, uzlabotas ražošanas iekārtas un pieredzējušas komandas ļaus jums izcelties vietējā tirgū.

Mūsu četras ražošanas bāzes Ķīnā un Mjanmā lepojas ar modernām iekārtām un stingru kvalitātes kontroli. Tātad mēs varam izpildīt jūsu pasūtījumu īsā laikā ar garantētu kvalitāti.

ĪPAŠI PAKALPOJUMI E-KOMERCIJAI

Vai vēlaties būt nākamais veiksmīgais zīmols?

SFVEST kvalitatīvie produkti un augstākās kvalitātes pakalpojumi liek jums izcelties.